Partnerská poradna
on-line

Archiv pro měsíc: Listopad 2013

Partnerská poradna on-line

Partnerský vztah – na novém příteli mi vadí i maličkosti

Dobrý den, po čtyřech letech jsem se rozešla s přítelem. Brzy jsem začala chodit s novým, se kterým jsem se do té doby jen přátelila. Zpočátku vypadal partnerský vztah ideálně, ale po prvních pár týdnech jsem na něm začala vidět chyby. Chodíme spolu dohromady teprve měsíc. Přesto mi vadí...

Partnerská poradna on-line

Jak vyvážit touhu po partnerství, aby zde současně nebyla závislost?

Jak vyvážit touhu mít partnera, sdílet s ním svůj život a fungovat společně, a nutnost být spokojená i sama, soběstačná a nezávislá, protože každý vztah může kdykoli skončit? Jak se naučit sdílet z nadbytku, aby zde nebyla z mé strany závislost a připoutanost? Děkuji!

Partnerská poradna on-line

Při výchově syna mě trápí hněv

Zajímalo by mě, co dělat, když cítím silný hněv při jednání s dětmi - nejlépe nejen projevům, ale i tomu pocitu. Jsem maminkou tříletého chlapce a musím říct, že někdy to nevydržím a nadávám nebo jej i praštím. Jak moc je to důležité zvládnout hněv a proč?

Partnerská poradna on-line

Jsem úspěšná žena a chci úspěšného partnera

 Hodne pracuji, jsem uspesna a chci uspesneho partnera. Ti jsou ale casto zadani nebo nechteji uspesne zeny a ti ostatni se me boji.

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!

Omlouvám se všem, jejichž dotazy nebudou zodpovězeny, mám jen omezenou časovou kapacitu na odpovědi. Děkuji za pochopení.Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“