Partnerské vztahy aneb jak poznám, že o mě opravdu nestojí?

Partnerské vztahy aneb jak poznám, že o mě opravdu nestojí?
Aktuality

Zakoukala jste se do pohledného kolegy, příjemného prodavače či obchodního partnera? Vzpomínáte na bývalého spolužáka, který se na vás významně usmál před dvěma týdny v metru? Za jistotu, zda má o vás zájem, byste dala jmění, ale nejste si vůbec jistá. Partnerské vztahy jsou přesně tím, v čem jste vždycky plavala.

Máte nutkání mu napsat sms, nějak se připomenout. Co když vám už dávno chce napsat, jen nemá číslo… Nebo po vás tajně touží, ale neodváží se vám vyznat. Možná by pomohlo, kdybyste začala vy, pak už se chytne. Vždyť se na vás vždy dívá tak naléhavě. S nikým jiným jste se necítila tak žensky a přitažlivě.

Ale on nějak nevolá ani nepíše. Už druhý den neodpověděl na zaslanou sms. Možná ji nedostal, nebo mu nějak zapadla, snad byste se měla připomenout. Nebo se jakoby náhodou potkat. Jste přesvědčena, že čím intenzivněji na něj myslíte, tím víc to musí cítit, určitě myslí i on na vás… Kujete plány, jak se dostat do jeho přítomnosti. Sledujete jiné ženy, jestli po něm také nejedou.

Všechny výše popsané ukazatele jsou s největší pravděpodobností špatnou zprávou pro vás. Nejste tou, na kterou myslí. Možná se mu líbíte, jste mu sympatická, možná se chová ke všem ženám jako gentleman. Pokud by o vás stál, šel by do akce. Ty by postupně gradovaly. Pošle vám sms. Zavolá. Pozve vás na kávu. Na večeři. Na skleničku. Pak s vámi chce strávit noc.

Až do tohoto okamžiku není jisté, zda ho zajímáte jako objekt lovu, nebo zda je za tím něco víc. Možná to ani on neví, protože v zápalu touhy vás dostat a pod vlivem hormonů si ani on sám nemusí být jistý.

Více se ukáže až po společně strávené noci. Pokud to bylo u vás, je to rizikovější. Gentleman by vás měl vzít k sobě a postarat se o vás se vším všudy – po ranním milování snídaně do postele a také by měl navrhnout, kdy se opět potkáte. Je-li vyhýbavý, spěchá od vás, je pravděpodobné, že alespoň v tom okamžiku ztratil zájem, protože již ulovil.

Pokud jste udělala tu chybu, že jste jej vzala k sobě, opět to poznáte podle toho, jak moc bude spěchat domů po úspěšném zakončení lovné akce.

I když se to ale stane, ještě to nemusí znamenat, že jste prohrála definitivně a že jste se stala pouze dalším úlovkem. Pokud stojíte o víc než jen občasný sex, měla byste se mít na pozoru. Určitě mu nepište první, až se rozloučíte, ani nevolejte. Je to na něm. I kdyby už s vámi nechtěl pokračovat, gentleman zavolá, ujistí se, že jste v pořádku, ale bude vyhýbavý. Jestliže zjistí, že nejste žádná stíhačka a že mu dokážete dát prostor a nevypisovat, kdy se zase potkáte či jak se mu to líbilo, nebo že vám se to líbilo…, možná ho to zaujme a bude chtít zjistit o vás trochu víc. Muže přitahují vnitřně silné, sebevědomé ženy. Zvenku křehké, zevnitř hluboce přesvědčené o svých kvalitách. A takové nemají potřebu se připomínat, protože vědí, že chlapů je dost a ony si mohou vybírat.

Tento postoj není otázkou dokonalých rysů, tvarů či váhy. Je příliš mnoho trpících krasavic, aby to byla pravda. Jakmile si budete jistá tím, co chcete, co si zasloužíte, začnou vám to muži nosit na zlatém podnose.

Takže: nechte to na něm. Muž začíná. Když to neudělá, není to ten pravý; ten na vás určitě už někde čeká, jen co pustíte marné sny a naděje a trochu se rozhlédnete kolem. Neztrácejte čas marnými projekty, mužů je dost! Ale na kolenou musí oni za vámi, nikdy ne obráceně.

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“