Šťastné vánoce a nový rok 2018

Šťastné vánoce a nový rok 2018
Aktuality

Milé, nádherné a inspirující dámy,

z celého srdce vám přeji překrásné vánoční svátky. Ať už budete s rodinou či přáteli, užijte si pohody, klidu a lásky.

Mnoho z vás slaví svátky o samotě, nebo jen s dětmi, bez partnerů. I když to není snadné, otevřete se naději a důvěře, že se vše v dobré obrátí. Osud neexistuje a nikdo jej za nás netvoří. Nikdo neovládá náš život, jen my samy. Čím víc radostných a láskyplných emocí vyzařujeme, tím víc se zobrazují jako život plný příležitostí a rozvoje. A právě to se spolu učíme. Uvědomit si stará omezení, která nás nutí vidět svět přes tmavá skla brýlí. Ale my si nenasazujeme růžová. Učíme se vidět, jak je vše doopravdy. Protože budeme-li víc a víc prožívat láskyplnou podstatu naši i ostatních lidí a spočineme v ní, už nic v našem životě nebude špatně.

Přeji vám splnění všech přání. Ať se vyřeší problémy ve vztazích, ať můžete být se svými dětmi, ať se objeví ten pravý a máte hojnost všeho, co potřebujete. Ať jste zdravé a obklopené milujícími lidmi.

Šťastný nový rok 2018!

 

Krásný štědrý den. Petro, přeji pohodové vánoční svátky a mnoho sil a trpělivosti s námi všemi v nesnázích. Zůstaňte s námi upřímná a laskavá tak jako do teď. K tomu ať Vám slouží zdraví, mnoho štěstíčka a životní pohody. 
Monika

Šťastné a veselé Vánoce.Děkuji za vaše odpovědi.Saša 

Saša
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“