Koučink pro šťastné partnerství

Každá žena může být šťastná ve svém partnerském vztahu, mateřství i životě, nebo alespoň šťastnější, než je teď. S každou situací se dá něco udělat a vždycky existuje řešení, které věci posune tak, aby z nich co nejvíce lidí mělo prospěch.

V dnešním světě, kdy se polovina manželství rozvádí, postupně mizí užitečné archetypy, možnost pro děti pozorovat, jak se k sobě jejich rodiče chovají, jak řeší obtížné situace, jak jdou díky nabytým zkušenostem do hloubky vzájemného poznání. Rozdíl mezi ženou a mužem se smývá, ženy vydělávají, chodí do posiloven, zatímco muži nosí copánky, náušnice a navštěvují kosmetické salony. Vše je zrychlené, nesnažíme se společně pracovat na vztahu, raději se rozcházíme a hledáme dál, aniž bychom se něco naučili. Děti pak nevědí, jak chutná skutečná láska ženy a muže, nemají šanci nasát vůni funkčního vztahu, tápají, a ve stylu pokus-omyl hromadí na úrovni vztahů nezdary, které je utvrzují v tom, že život nemá cenu a že se v něm nedá vyznat a už vůbec ne být šťasten.

Společně s klientkami hledáme zdroje bolesti uvnitř, které jsou příčinou toho všeho. A léčíme je tak dlouho, dokud nezmizí.

Učíme se porozumět tomu, jak nám vnitřní moudrost tyto blokády sama ukazuje. Rozumět samy sobě.

Léčíme mateřskou i otcovskou rodovou linii pomocí vnitřních rodinných konstelací.

Někdy stačí vše udělat jednou, někdy je třeba opakovaná intervence, v závislosti na hloubce starých zranění.

Cílem je šťastná žena, která miluje své ženství a lidi okolo.

 

 

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“