Jak nebýt stíhačkou na začátku vztahu?

Partnerská poradna on-line

Jak se nestat hned ze začátku vztahu stíhačkou? Co mám dělat, když se neozývá?

Anna

Petra Jarošová odpovídá:

S výjimkou mužů nesmělých a v lásce nezkušených být stíhačkou nepomůže, protože muži to chtějí naopak. Pokud chtějí být loveni, tak pouze „jako“, tedy cítí ve vás silnou ženu a lov je hrou a zábavou. Jestliže to ale tak nezažíváte, což se pozná právě podle označení „stíhačka“, znamená to, že si nevěříte a že suplujete aktivitu, která by měla pocházet od něj. Pokud ovšem chcete muže, který ví, co chce. Chce-li vás, dá to najevo způsobem, který ve vás nezanechá žádné pochybnosti, že jste tou, na které mu právě záleží. Možná si ale ještě není jistý a v tom případě je lepší dát mu prostor. Bude tak cítit, že nejste lehce k mání a žádné laciné zboží a to je pro muže vzrušující. Vaše nejistota nemusí nutně znamenat, že nejste dost dobrá. Můžete intuitivně cítit, že k sobě úplně nepatříte, jen už jste třeba dlouho s někým nebyla a tak si přejete rychle zaplnit prázdné místo. Pak není chyba ve vás, jen nejste společně tou ideální kombinací a jeho váhání to může naznačovat. Snažte se porozumět své nejistotě, ta je klíčem k řešení. Jakmile se rozpustí, změní vás to již navždy a nově nabytá vnitřní svoboda je rychlou cestou ke šťastnému vztahu.

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“