Jsem bez partnera

Jsem bez partnera
Partnerská poradna on-line

Dobrý den, Petro,

mám velký problém se seznámit a již několik let jsem bez partnera. Myslím, že o sobě můžu říct, že jsem hezká žena, řada mužů to o mně i říká, vzdělaná a celkem i vyrovnaná a spokojená v životě. Zastávám spíše konzervativní hodnoty a nejsem velká příznivkyně jednonocovek:) Nicméně většina můžů, kteří mě zvou ven, jsou v dlouhodobých vztazích nebo ženatí a moje odmítnutí v nich vzbuzuje téměř agresivní reakce. Nezadaní jakoby se mě báli… Pravděpodobně budu vysílat nějaké zmatené signály, ale co s tím!

děkuju za odpověď!

Lenka

Petra Jarošová odpovídá:

Lenko, vypadá to zapeklitě a také by bylo třeba prozkoumat hlouběji vaši mysl. Pokusím se navést vás aspoň přibližně.

Podle vašeho popisu se zdá, že se ve vaší mysli aktivovaly vzpomínky žen z vašeho rodu, které byly nuceny být sexuálními otrokyněmi, živit se svým tělem nebo jakkoli jinak byl pro ně sex s mužem nutností k přežití. Vzhledem k tomu, že i hluboké prožitky a zkušenosti, pozitivní i negativní, se přenášejí pomocí genetické informace, i ve vás se spojuje a protíná historie celého vašeho rodu. Vy ji máte celou uloženou v podvědomí. Podvědomí o sobě dává vědět na vnější úrovni jako situace, které se objevují v našem životě. Situace, které byly v minulosti bolestné, jsou bolestné zase, a my máme šanci zpracovat je nově, s novým pohledem a prožíváním. Tím jsou vyléčeny a z podvědomí zmizí. Když jste se narodila jako žena, otevírají se hlavně ženská témata. A protože žijeme ve svobodné době, otevírají se hlavně ta spojená s nesvobodou a nízkým sebevědomím, ženstvím a vším, co s sebou přináší.

Přesnější informace byste získala pozorováním své mysli v okamžiku, kdy se ti muži k vám chovají agresivně poté, co jste je odmítla. Méně důležité je, jak se chovají oni, naopak zásadní je, jak se cítíte vy, co cítíte fyzicky, jaké máte emoce a myšlenky. Přesně tak se cítily i ženy ve vašem rodu v situacích, kdy měly být po vůli. Teprve potom, když přesně znáte „nepřítele“, jinými slovy blokády ve vašem podvědomí, je možné s ním začít vyjednávat a pracovat.

Víte, i největší nepřátelé, vnější i vnitřní, ukazují jen něco, co jsme v sobě nedokázali zpracovat, protože to tak moc bolelo. Stalo se to, protože jsme dostali málo lásky Proto nefunguje s nepřítelem bojovat. Potřebujete naopak zjistit, co potřebuje a dát mu to. On bude spokojený a dá pokoj. Dám vám příklad: často slyšíme sousloví boj s nadváhou, boj s depresí… Dokud bojujete, budete bojovat navěky. Ty nemoci jsou jen projevy vnitřní bolesti a nedostatku lásky. Když se za ně budeme trestat, lásky nepřibude a trvalé řešení se neobjeví. Když se naopak začnete ptát, co chybí, co je třeba dodat, aby se mysl začala opět cítit šťastná, vyléčíte cokoli. I vy potřebujete nalézt vnitřního nepřítele ve své mysli a nasytit ho; potom odejde a vy budete svobodná uvnitř, což se navenek projeví proměnou vašeho života a šťastným partnerským vztahem.

Myslím, že vám nedá tolik práce, možná s něčí pomocí, tohoto vnitřního nepřítele, staré blokády, objevit a vyléčit. Ale určitě se to vyplatí, objeví se nové dimenze vašeho prožívání a hlavně, zmizí omezení, které vám brání obohatit někoho svou přítomností a láskou. Z celého srdce vám přeji, ať se to vše podaří!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“