Měsíc se stýkám s mužem

Měsíc se stýkám s mužem
Partnerská poradna on-line

Dobrý den Petro.
Ráda bych se zeptala, co mám dělat v situaci, kdy se měsíc stýkám s milým mužem, jsme stejně staří (35let), on je v něčem dost zdrženlivý a možná trochu opatrný. To mi přijde hezké, postupujeme pomalu. Jsme zatím spíš bližší přátelé. I když nyní si nejsem jistá, jestli je to opravdu opatrnost anebo ne příliš velký zájem o mne.Mám menší virozu.V týdnu mne navštívil. Při loučení jsem mu řekla, že budu o víkendu doma a že budu ráda, když přijede na návštěvu.On se začal různě vymlouvat, že neví a že uvidí.Pustila jsem to, ale vnitřně se mne to dotklo, ale uvědomila jsem si to až později večer. V sobotu ráno mi psal, zda může přijet a nebo pokud nemůžu v sobotu, že rád přijede v neděli. Byla jsem uvnitř ale opravdu nejistá a necítila jsem se dobře v tom, že prostě počkal, až jak se mu bude chtít. Chybí mi ujištění.Jde o to, že původně jsme měli společně jet na jedno setkání, ale já jsem nakonec ze zdravotních důvodů nemohla. Původní plán byl, že ze soboty na neděli budeme spolu a vlastně jsem čekala, že on sám navrhne že se mnou bude rád kdekoliv a že se o víkendu uvidíme. Ale jeho čtvrteční „výmluvy“ mne velmi znejistily. A popravdě nevím, jak se k tomu postavit. O víkendu jsme se neviděli. Odmítla jsem ho.Potřebovala jsem čas pro sebe. Budu ráda za Váš názor!Děkuji.

Jana

Petra Jarošová odpovídá:

Jano, před čtyřiceti lety by chování vašeho chlapíka bylo znakem respektu a úcty k vám.

V dnešní době je spíš znakem, že něco není v pořádku. Pro muže se zdravým kořínkem je měsíc tak akorát, aby už se mohl na ženu vrhnout. A dává to jasně najevo. Vlastně jej musíte stále držet, aby ještě ne, pokud sama spíš potřebujete prostor…

Na druhou stranu je třeba, abyste se podívala na své pocity, které to vyvolalo. Ona jsou vaše a dotyčný za ně nemůže. Naopak mohou být příčinou toho, proč jste si přitáhla někoho, kdo je buď nejistý, nebo má někde další ženu.

Uvědomte si emoce, pocity a myšlenky, které se vám vyplavily. Prohlédněte si je, uvědomte si, kdy jindy jste se takto cítila a běžte stále dál do minulosti. V určitém okamžiku bude vzorec zřejmý. Posílejte lásku všem, s nimiž je spojen, včetně tohoto chlapíka.

Nejspíš to není váš vytoužený partner, ale přišel vám ukázat, co si máte zpracovat. Za to si zaslouží vděčnost.

Mějte se moc hezky!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“