Partner vydělává víc

Partner vydělává víc
Partnerská poradna on-line

Milá Petro, chci se zeptat, můj partner vydělává pětinásobně víc. Nežijeme spolu a já stale studuji, ale vím, že za pár let na tom budu stejně jako on. Ale jak zvládnout tohle několikaleté období, kdy on nakupuje cokoliv chce a každou chvíli cestuje a já někdy žárlím a jsem smutná, že nemůžu taky a chtěla bych to hned? Jak se vyhnout těm nepřijemným myšlenkám, že mi něco utíká a že si dělá zážitky s cizími lidmi a já musím být doma? Moc děkuji.

Ája

Petra Jarošová odpovídá:

Ájo, hodně zjednodušeně řečeno, jsou dva druhy žen.

Jeden realizuje své vnitřní bohatství skrze muže. Takové ženy jsou milujícími, podporujícími partnerkami, které nemají velkou potřebu rozvíjet svou vlastní kariéru a vše, co potřebují, jim dává partner. On to dělá proto, že se cítí milovaný, vnímá jako čest o ženu se starat a chránit ji. Oba se cítí s takovým uspořádáním dobře a navzájem se doplňují.
Má-li žena pocit, že by jí muž měl něco dávat, ale nedává, je to znak, že ještě nerozvinula důvěru ve své vnitřní bohatství.

Ten další potřebuje hodně svobody a nezávislosti. Takové ženy chtějí mít své peníze, svou kariéru, své koníčky a dobrovolně se vzdávají mužovy ochrany. Je důležité, že jsou oba s takovým uspořádáním spokojeni, žena muže miluje i on ji, jen žena přebírá ekonomickou svobodu do svých rukou. Chybou by byl pocit, že je lepší než muž. Potom je zde zranění, které sice umožní rozvinout schopnosti vydělávat peníze, ale zmizí radost, která je znakem dobrého vztahu k mužskému principu.

Zjistěte, který z těchto typů jste. Negativní emoce, které cítíte, jen znamenají, že na sobě máte pracovat a stát se sama sebou. Jste silná a jistě to zvládnete.

Moc vám držím palce!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“