Partnerství – odkdy začít tlačit na pilu?

Partnerství – odkdy začít tlačit na pilu?
Partnerská poradna on-line
Dobrý den, mám takový dotaz ohledně partnerství a vztahů. 
Je mi 23 let a potýkám se teď s jedním problémem nebo věcí, 
která mi nejde do hlavy. V poslední době jsem se stýkal 
s pár holkama, o které jsem měl zájem, ale ztroskotalo to  tím, 
že jsem moc "tlačil na pilu"; a já si celý život myslel, že dělám 
správnou věc. A teď zjišťuji, že to je akorát na škodu. Já si 
myslel, že když budu jakoby neaktivní, tak to v holce vyvolá 
dojem, že o ni nemám zájem a začne si hledat jiného. Můžete mi 
tuto problematiku nějak objasnit, jak to chodí, a po jaké době 
je tak optimální už na tu pilu začít tlačit? Děkuji za odpověď. 

Petr

Petra Jarošová odpovídá:

Petře, k vašemu věku patří přesně to, co řešíte: jak moc a jak málo, aby to celé fungovalo, a vy jste získal ženu, která se vám líbí. Samozřejmě, i tady platí „zlatá střední cesta“. Napíšu vám návod, jak získat, po čem toužíte. Funguje určitě, ale není to zadarmo, budete pro to muset něco udělat.

  1. Ženy milují rytíře a touží se cítit jako princezny. Poskytněte jim to. Aby kouzlo ale opravdu fungovalo, potřebujete se naučit je tak vidět. Ale nejen ty mladé a krásné. Všechny; i ty, ke kterým svět tak štědrý nebyl, i babičky… Jakmile se stanete rytířem – gentlemanem, změní se vaše energie a ženy si toho okamžitě všimnou. Není to tak těžké, protože v dnešní době vám chybí konkurence. Tramvaje jsou plné vyčerpaných mladých mužů, kteří necítí jako osobní potupu, když nad nimi stojí žena, i kdyby mladší. Po světě chodí muži, kterým připadá normální nechat ženu za sebe zaplatit útratu, nebo ji nechat jít samotnou v noci domů. Že je to namáhavé a ráno vstáváte? Však jsem neslíbila, že je to zadarmo. Když se ale takto začnete chovat, vyniknete. Ženy se ve vaší přítomnosti budou cítit v bezpečí a obdivované. Stačí být pozorný, pochválit, že jí to sluší. Nejen tu, kterou chcete sbalit. Chvalte všechny a ono se vám to vrátí, takže časem bude před vašimi dveřmi dlouhá fronta; ani nebudete vědět, kterou dřív. A bude vás provázet pověst gentlemana, protože o výjimečných mužích se mezi ženami mluví.
  2. Součástí samčích milostných her a namlouvání je ukazování peří, natřásání se a obecně dávání najevo, že je lepší, než jiný samec. Že samičce stojí za to zvolit jeho, protože právě s ním zplodí silné a zdravé děti, a právě on jim poskytne dostatek zdrojů, aby přežily a přenesly jeho geny do další generace. V našem světe to znamená několik úrovní. Čím jste mladší, tím víc svalů, čím jste starší, tím víc zdrojů. Legrační způsob ukazování svalů je chodit v tílku, i když venku mrzne. Způsob, který vždy zabere, je nenechat ženu nést těžkou tašku, ani dělat fyzicky těžkou práci. Nedopustit, aby se dostala do situace, kdy se cítí fyzicky ohrožená. To, že ženy vyhledávají muže, kteří mají přístup ke zdrojům, je dané od přírody; žena se snaží zajistit svým dětem co nejlepší podmínky pro přežití. Když pro vás bude samozřejmostí, že hlavní finanční odpovědnost bude vždy na vás, ženy vám budou přirozeně důvěřovat. Nevadí, že jste zatím třeba ještě student. Jak si to v mysli nastavíte, tak se to v průběhu vašeho života bude dít. A zase zvýšíte svou konkurenceschopnost na trhu lásky. V podstatě nebude možné vám odolat.
  3. Chovejte se k ženám šlechetně bez ohledu, jak se chovají ony. Gentlemana se nic nemůže dotknout. Budete mít styl a budete si vážit sám sebe. Vaše sebejistota vám přivede krásné ženy, o tom není pochyb.

A teď – co s tou pilou?

Postup je takový:

  • Muž ukáže peří.
  • Pokud to na ženu udělá dojem, dá to znát. Pohledem, gestem, slovy. Tím vám dá svolení pokračovat. Když to nedá znát, znamená to, že s vámi necítí kontakt a nemá význam se dál snažit, tlačení na pilu nepomůže.
  • Když žena naznačí, že má zájem, zkusíte o „krok“ blíž. Vždy jen o tolik, kolik vám dovolí. NIKDY nesmíte jít dál, než vám dovolí. Ona by měla cítit váš respekt, současně ale i vaši jistotu, že když vás odmítne, nic se neděje. Protože jste si natolik jistý sám sebou, že to nevnímáte jako urážku nebo ponížení. Jednoduše respektujete její rozhodnutí.
  • Aktivita je na muži, takže je na vás, ženu pozvat na kávu nebo do kina. Můžete vyjádřit, že se vám líbí. Není žádná ostuda, když se vy nebudete líbit jí, protože ani vám se nelíbí každá. Když se nebudete vysmívat dívkám, které nejsou v lásce úspěšné, nebude se ani nikdo vysmívat vám.

Dříve nebo později, pokud budete rytířem, zjistíte, že vás ženy vyhledávají a touží po vaší přítomnosti. A otázka, kterou jste mi napsal, už vás nikdy ani nenapadne. Moc vám přeji, abyste se rozhodl rozšířit řídké řady gentlemanů. Budete si to užívat vy a ženy také. Tento svět takové muže moc potřebuje.

 

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“