V práci jsem se zamilovala

V práci jsem se zamilovala
Partnerská poradna on-line

Milá Petro,moc jsem se v práci zamilovala.Jsem zdravotní sestra a máme v práci velice noblesního lékaře.Nikdy jsem neviděla takové pěkné a jemné jednání u muže jako je tento.Je to psychiatr,má moc pěkné jednání k ženám a to jaké kolik.Usmívá se,nebývá naštvaný,vyzařuje z něho moc pěkná energie.Je svobodný.Spoustu žen v práci by ho chtělo,ale on si udržuje takový pěkný odstup.Máme ho moc rády.Mrzí mě,že se mi to stalo,protože bude pro mě asi nedostupný.Nevím co s tím.Verča

Verča

Petra Jarošová odpovídá:

Verčo, není-li gay, potom hned první den si všiml všech žen na pracovišti. Možná se chová profesionálně, možná někoho má a možná má jinou představu o partnerce, než jaká se u vás nabízí.

V každém případě si nemusíte dělat starosti. Jestli se mu líbíte, dá vám to najevo. Jestli ne, nemá význam se trápit.

Užívejte si pocit zamilování a nárůstu energie. Je příjemný sám o sobě. Je jen náš ženský návyk chtít, aby to nějak pokračovalo. Můžete být zamilovaná jen tak a těšit se do práce. Těšit se, že se mu daří. To je opravdová láska, která nic neočekává.

Můžete mu posílat dobrá přání. Berte jej jako směrovku, jako indikátor toho, co vás přitahuje. Naučte se cítit, jaké by to bylo, kdybyste byla s někým podobným a udržujte tento skvělý pocit. Díky tomu se bude moct objevit někdo, s kým to bude fungovat.

Mějte se moc hezky!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“