S přítelem jsme 6 měsíců

S přítelem jsme 6 měsíců
Partnerská poradna on-line

Dobrý den, s přítelem (29, já 26 let) jsme spolu pouhých 6 měsíců. Poznali jsme se na pracovní sezoně v Rakousku. Hovoříme spolu anglicky. Po 2 měsících jsme měli společný pokoj v Rakousku a po 3 měsících se mě zeptal, jestli nechci žít s ním na Sardinii.
Změnila jsem pro něj celý život. První 2 týdny jsme bydleli s jeho rodiči a hledali společné bydlení, což nebyl moc dobrý start pro mě v cizině (Žádné soukromí, bez sexu, bez pocitu domácího pohodlí). Rodiče nám pomohli se vším i mi našli práci v restauraci, ale ta práce je pro mě stresující a jsem tam nespokojená a nemohu ji změnit, protože nerozumím italsky a není jiná možnost.
Momentálně bydlíme „sami“. Stav bez sexu stále trvá. Neustále jsou u nás nějací kamarádi, hrají hry na PS a jsou dlouho do noci. Když jsme sami, hraje taky na PS a na mou výzvu stolní hry či filmu ne moc dobře reaguje. Já vařím, uklízím a peču, věčně se nudím. Když si chci promluvit, tak se pohadáme, že jsem negativní, ale nemám moc důvod pro co být pozitivní. Navrhnu výlet nebo procházku, ale na té se taky pohadáme.
Nemám tady nikoho, s kým bych si popovídala, mám pocit, že jsem na všechno moc sama. Když si zavolám s někým do Česka, jen mi odvětí vrať se domů, protože nejsem šťastná a že to nejsem já věčně pro vše pozitivní Verča.
Prosím o radu. Děkuji

Veronika

Petra Jarošová odpovídá:

Verčo, ztotožňuji se s radami vašich přátel. Je jen minimální šance na to, že se váš partner změní.

Víte, Sardinie je sice Evropa, ale od nás kulturně a sociálně už hodně daleko a pohled na ženu je zde jiný než u nás. Tam máte poslouchat a hotovo. On si bude hrát hry a vy zatím můžete uklízet. Je zbytečné se trápit.

Mějte se moc hezky!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“