Problémy ve vztazích

Problémy ve vztazích
Partnerská poradna on-line

Milá Petro,

rozklíčovala jsem svoje problémy ve vztazích s muži. Jako odpověď je můj tatínek: když jsem chodila do školky, rodiče se rozvedli. Nikdo mi nic neřekl a táta najednou „zmizel“. Vídala jsem ho každý druhý víkend, ovšem stavěl dům, měl novou rodinu a dítě, byla jsem ne 5.té, ale 10.kolo u vozu. Byla jsem vždy introvertní a nervala se o pozornost. Nikdy mi nedával najevo, že jsem jeho princezna. Když jsem jako větší o něco poprosila, nepomáhal mi, nevyšel vstříc, nemíval čas. Vím, že mě měl a má rád, ale byl velmi mladý a nezralý, když jsem se narodila a sám sebe našel až v době, kdy už jsem byla dávno dospělá. Vím, že tu píšete, že to je jen archetyp mužů z minulých životů, nicméně on je odpovědí na otázky tohoto života.
Posílám mu lásku. Bílé světlo ze svého srdce, přeju mu jen to dobré. Momentálně s tím nám hezký vztah, i když jsme si vzdálenější, než dcery s otci bývají.
Ráda bych konečně měla vztah, kde bych pro muže byla prioritou, který by o mě pečoval, vážil si mě, chránil a pro kterého bych byla bohyní. Prosím poraďte, co můžu ještě udělat, aby se to konečně podařilo? Aby takový muž přišel do mého života?

Velice Vám děkuji, vážím si Vaší práce.

Linda

Petra Jarošová odpovídá:

Lindo, děláte to moc dobře. Jen teď zřejmě potřebujete pokročit dál v práci na sobě.

Jeden krok je vyléčit starou karmu, což se pozná právě podle toho, že s lidmi, kteří ji přináší, máme dobré vztahy a přejeme jim štěstí; jako to děláte s tatínkem.

Ale pak přichází další krok a tím je rozvoj důvěry ve vlastní vnitřní bohatství. Přejete-li si, aby se k vám muž choval jako k bohyni, potřebujete ji v sobě nejdříve nalézt.

Můžete to dělat třeba tak, že se budete soustředit na dokonalé kvality žen ve vaší blízkosti. Že je budete povzbuzovat, aby se cítily tak, jak si přejete se cítit vy sama. Zabere to nějaký čas. I ženy okolo vás jsou vaším zrcadlem. Co vás na nich přitahuje, je váš potenciál. Co se vám nelíbí, jsou zatím vaše slabiny, se kterými je třeba pracovat.

Díky povzbuzování žen okolo vás bude růst i vaše vnitřní žena. V určitém okamžiku nebudete mít pochybnost o své vnitřní bohyni. Potom přijde muž, který ji díky tomu také uvidí.

Mějte se moc hezky!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“