Proč to chlapi dělají

Proč to chlapi dělají
Partnerská poradna on-line

Milá pani Petra, rozhodla som sa Vam napísať tiež, hoci myslím ze v jednom z tých príbehov som sa už našla tiež. Ani nás vzťah nebol taký ideálny ako som si myslela, až kým som neprišla na jeho správy z inými ženami. Prečo to chlapi robia keď tvrdia ze jednu milujú, majú doma pohodlie. Všetko som mu až do tej doby verila, dokonca mal voľnosť akú chcel. Ako sa ma žena s týmto zmieriť? Odísť zo vzťahu? Občas mnou lomcuje nedôvera,mam pocit ze uz neviem tak 100%verit,ale to je predsa zlé?? Viete čo je zvláštne? Ze ak len vidime tu jeho kamarátku, z ktorou si tak vrúcne písali, mam pocit ze on nevie ako sa ma zachovat a ja sama po pravde tiež nie-vtedy to mam v hlave znova. Je to možno detinské, neviem. Ako sa mam zbaviť toho pocitu-necítiť sa ponizena? Alebo nazvem to tak, že pocitu ženy, ktorej manžel ci priateľ nemá ma tendenciu inde si dokazovať svoje ego! Veď to všetci nerobia, prečo n práve ten môj…..

Lucka

Petra Jarošová odpovídá:

Lucko, náhoda neexistuje. Ani smůla. Vše se děje podle určitých zákonitostí, které nejsou určovány zvnějšku nebo shora. Ve skutečnosti vše určuje naše vlastní podvědomí a jeho vyzařování.

Cokoli vyzařujeme, přitahujeme si do života a tvoříme ve své realitě. Je úplně jedno, že o tom nevíte. Představte si, že partner je zrcadlem názorů vašeho podvědomí na to, jací jsou muži, alespoň ti vaši. Máte-li v sobě uložený vzorec, že partner bude nespolehlivý a bude mít jiné ženy, přesně takového si přitáhnete do života. Síla podvědomí je dokonce taková, že i když třeba původně takový plán neměl, pod jeho vlivem se začne poohlížet po  sousedkách…

Nemá cenu ptát se, proč takový vzorec máte. Není to vaše vina, ani nikoho jiného. Ale nikdo jiný než vy to nemůže změnit.

Je třeba vyndat celý vzorec z podvědomí a vyléčit jej. Potom porozumíte svému životu a proč se doposud odehrával právě takto. A můžete díky tomu změnit svou budoucnost. Zlobit se nebo vyčítat partnerovi nemá význam. Je to jako zlobit se na zrcadlo, že vám to v něm nesluší.

Mějte se moc hezky!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“