Vím, že mě miluje

Vím, že mě miluje
Partnerská poradna on-line

Dobrý den,
S přítelem jsme spolu už skoro dva roky, je nám oběma dvaadvacet. Vím, že mě miluje a nepodvádí, ale nechce se se mnou moc často stýkat intimně. Na začátku vztahu jsem si myslela, že se stydí, ale postupem času jsem zjistila, že jen nemá potřebu. Oba jsme se o tom už bavili, chvíli jsem si i myslela, že důvodem je, že pro něj nejsem přitažlivá, o čemž mě ale ujistil, že to není pravda. Vím, že to asi není nejdůležitější kritérium vztahu, ale mám pocit, že bych fyzický kontakt potřebovala častěji a občas se stane, že „narazím“ když mám zrovna já chuť a on ne, což je pro mě trochu bolestivé a připadám si hloupě. Ale přesto ho miluji a nechci od něj odejít.. Četla jsem na internetu, že by se z jeho strany mohlo jednat o poruchu štítné žlázy nebo třeba nedostatek testosteronu. Je něco takového možné? Nebo je možné, že se mu prostě jen tak bez příčiny nechce a má tuto vlastnost v povaze? Vždycky jsem si myslela, že to bývá žena, která nechce a nemá náladu a muž naopak ten, co ji přesvědčuje.. Jde s tím něco dělat, nebo se musím smířit s tím, že takový je? Děkuji za odpověď. Lenka

Lenka H.

Petra Jarošová odpovídá:

Lenko, nedá se s tím nic dělat. A je zcela na vás, jestli se smíříte s tím, že vedle někoho takového, kdo po vás nebude toužit jako po ženě, budete celý život.

Jednou ze základních partnerských pouček je, že partneři mají mít podobnou potřebu sexu. Jinak je vztah dlouhodobě těžko udržitelný. Ale rozhodnutí za vás nikdo neudělá.

Mějte se moc hezky!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“