Vyzkoušet jinou práci

Partnerská poradna on-line

Milá Petro,strašně moc ráda bych chtěla vyzkoušet jinou práci.Jenomže brzy mi bude padesát a nic jiného než zdravotní sestru neumím.Nic mě nenapadá a to co dělám, už dělat nechci.Jak mám přijít na to co jiného dělat?Není na to nějaký fígl?Poradíme?Monika

Monika

Petra Jarošová odpovídá:

Moniko, a máte nějaké koníčky? Co děláte a vždycky vás baví? To by potom mohla být cesta, hledat práci, ve které můžete tuto lásku využít.

Jestli vás nebaví nic, nebude to tak jednoduché. Potom si potřebujete zpracovat vzorce, které jsou příčinou toho, že jste na špatném místě. že děláte, co vás netěší. Jsou spojené s tím, že nás často rodiče nutili něco cítit, myslet si, dělat. Mysleli to dobře, ale my jsme popřely samy sebe. Potom se tento návyk promítne do celého života. Jsme s lidmi, se kterými nechceme být, říkáme něco, co si nemyslíme a celý život nedává smysl. Taková práce se sebou je potom na delší dobu, ale určitě se vyplatí se do ní pustit. Jinak proteče život mezi prsty a cítíme jen prázdnotu.

Moc vám držím palce!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“