Začala jsem si psát s mužem

Začala jsem si psát s mužem
Partnerská poradna on-line

Dobrý den. Jako většina z vás si jdu pro radu, názor.. Cokoliv…V březnu jsem si začala psát s mužem přez seznamku lidé.cz.Po 14 denním psaní zpráv jsme se sešli. Bylo to krásné. Tento muž mi skládal poklony a bylo cítit, že se mu jako žena moc líbím. Nekolikrat jsme se sešli a samozřejmě jsme spolu pokaždé spali. Vnímala jsem to jako něco nádherného. Tvrdil, mi, že mu je semnou krásně a že to co zažívá semnou s jinou nezažil. Já se zamilovala. Bohužel… Má 10lety vztah aprez to že jsem proti nevěře Nedokázala jsem se vzdát našich společných dnů a nocí. Po nějaké době se začal chovat úplně jinak. Každou chvíli psal jinak. Jednou tak krásně a potom jako kdyby jsem pro něj nic neznamenala. Dokonce jsem se dozvěděla, že tak jako mě píše i jiné ženě a co já vím kolik jich je. Mám 2 Děti jsem v rozvodovém řízení a mám nervy na dranc.Nedokážu se od něho odpoutat a nechat ho žít dál takový život jaký žije teď. Když mi nepíše, cítím se jako použitý toaletní papír. Je mi hrozně. Sama se nechápu, ale vím že kdybych neměla děti asi to řeším tím nejhorším způsobem. I přez to, že mi už tolikrát ublížil pořád čekám že mi přijde zpráva se slovy „vybral jsem si tebe“ a vím že čekám marně. Je mi hrozně….

Martina

Petra Jarošová odpovídá:

Martino, toto je na dlouho.

On se vám objevil v životě, abyste mohla uvidět vlastní blokády a pracovat s nimi. Nepotkala jste jej, abyste konečně byla šťastná a milovaná, ale abyste uviděla překážky ve vlastním podvědomí, které brání tomu, aby se tak dělo. Jako zrcadlo vám ukazuje, co si o sobě opravdu myslíte.

Víte, nikdo nemá tu moc donutit nás nějak se cítit, není-li v nás takový návyk. On jej jen aktivoval. Dokud nezačnete mít opravdu ráda sama sebe, neuvidíte své skutečné kvality a budete si vytvářet závislé vztahy, v nichž budete očekávat, že vám je ukáže váš partner. Jenže muž je pouhým zrcadlem toho, co si o sobě opravdu myslíte. Když se cítíte jako použitý papír, bude se tak chovat.

Když se budete cítit jako královna, nejspíš takovéhoto muže, jako je ten váš, vůbec nepotkáte, protože s ním nebudete kompatibilní.

Pomohla by vám terapie. Takto zbytečně ničíte život sobě i svým dětem a není to vůbec nutné. Být šťastná je rozhodnutí, které děláte vy sama. Nezávisí na vnějších podmínkách, jen na vás samotné.

Moc vám držím palce!

Váš dotaz

Zde můžete zadat dotaz. Dáma v nouzi si vyhrazuje právo publikovat Váš odeslaný dotaz. Pokud si nepřejete uveřejnit Vaše jméno, zvolte smyšlené.

Pište, prosím, své otázky s diakritikou, tedy s háčky a čárkami. Nemám časový prostor vaše otázky textově upravovat. Moc děkuji!Můžete zadat ještě 1300 znaků
„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“