8. - 8.10. 2016: IV. roční seminář v Brně „Jak rozpustit vzorce bránící šťastnému partnerství“

Semináře

Milé dámy, z důvodu vašeho zájmu otevírám čtvrtý roční seminář, který zahrnuje 4 setkání v rámci 12 měsíců, během nichž budeme pracovat na všem, co vám brání v naplnění šťastného partnerství a života.

Vytvoříme skupinu o maximálním počtu 6, ve které se budeme v průběhu roku setkávat. Postupně půjdeme víc a víc do hloubky a budeme odhalovat to nádherné, ženské ve vás, současně s překážkami, které vám zatím brání samu sebe tímto způsobem prožívat.

Naše setkání bude vždy v sobotu od 10 do 17 hodin.

První proběhne 8. 10. 2017

Následující 3 setkání dohodneme společně na místě, aby každé z vás termín vyhovoval.

Mezi setkáními vám budu k dispozici na telefonu, abychom mohly společně pracovat na všem, co se ve vašem životě díky odkrývání starých myšlenkových vzorců objeví.

Všechny semináře budou v Brně Medlánkách, V Újezdech 1, je to stanice Medlánky, autobus 41 a 71, dům je asi 50m od zastávky hned naproti kruhovému objezdu, levý boční vchod.

Pište mi na petra@damavnouzi.cz, uveďte prosím jméno, příjmení a telefon. Vaše přihlášky budu považovat za závazné.

Semináře se budou platit jednotlivě na místě, nebo je možné poslat peníze na účet. Cena za jeden seminář je 1500,-Kč, za celý roční kurz je to 6000,-Kč.

Při platbě předem za celý kurz je sleva a celková cena je tak 5000,-Kč.

Vzhledem k tomu, že do semináře nejde vstoupit během roku, bude třeba doplatit zbytek seminářů, i když se rozhodnete v jejich průběhu odejít.

Těším se na vás!

 

 

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“