21.1. 2017: V. roční seminář v Brně „Jak nalézt a rozpusit vzorce bránící šťastnému partnerství“

Semináře

Milé dámy, z důvodu vašeho zájmu otevírám pátý roční seminář, který zahrnuje 4 setkání v rámci 12 měsíců, během nichž budeme pracovat na všem, co vám brání v naplnění šťastného partnerství a života.

Vytvoříme skupinu o maximálním počtu 5, ve které se budeme v průběhu roku setkávat. Postupně půjdeme víc a víc do hloubky a budeme odhalovat to nádherné, ženské ve vás, současně s překážkami, které vám zatím brání samu sebe tímto způsobem prožívat.

Naše setkání bude vždy v sobotu od 10 do 18 hodin.

První proběhne 21. 1. 2016

Následující 3 setkání dohodneme společně na místě, aby každé z vás termín vyhovoval.

Mezi setkáními vám budu k dispozici na telefonu, abychom mohly společně pracovat na všem, co se ve vašem životě díky odkrývání starých myšlenkových vzorců objeví.

Všechny semináře budou v Brně Medlánkách, V Újezdech 1, je to stanice Medlánky, autobus 41 a 71, dům je asi 50m od zastávky hned naproti kruhovému objezdu, levý boční vchod.

Pište mi na petra@damavnouzi.cz, uveďte prosím jméno, příjmení a telefon. Vaše přihlášky budu považovat za závazné.

Semináře se budou platit jednotlivě na místě, nebo je možné poslat peníze na účet. Cena za jeden seminář je 1500,-Kč, za celý roční kurz je to 6000,-Kč. Předem je třeba týden před prvním setkáním zaplatit nevratnou zálohu 1500,-Kč, číslo účtu zašlu konkrétním zájemkyním.

Při platbě předem za celý kurz je sleva a celková cena je tak 5000,-Kč, od níž se záloha odečítá. Platbu za celý kurz je možno uhradit na místě při prvním setkání.

Těším se na vás!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“